| Awwrdea2004 a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa fac o bucurie de Craciun unei familii mai sarace cu 3 baietei cu varstele cuprinse intre 4-10 ani, dar nu stiu ce pot sa le fac cadou. Ma puteti ajuta? (P.S. sa nu coste mai mult de 60 lei si sunt TREI copii) Nu veniti cu chestii gen :"de unde sa stiu ce le place?" ca nici eu nu stiu! happy

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Bugetul e foarte mic. Eventual le poti cumpara niste dulciuri...nu prea ai bani de altceva. Poate gasesti un joc, un puzzle la ceva oferta, sau niste carticele de povesti. Exista tot felul de oferte online, poate gasesti ceva acolo. Daca esti de acord cu ideea, le poti cauta niste haine mai ieftine, ori la un secondhand (dar sa fie curate si fara rupturi) ori la magazine din astea chinezesti, unde gasesti marfa ieftina.

Felicitari pentru gest!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Haine ca dulciurile nu sunt sanatoase, mai bine mancare

| Voro a răspuns:

Nu prea ai ce sa iei din bugetul ala, dar totusi gestul conteaza, nu suma. In primul rand vreau sa-ti zic ca te felicit si te respect pentru gest. Poti cumpara eventual niste fructe, dulciuri cate 3 din fiecare ( 3 portocale sau 6, banane, cate 3 napolitane ) vezi tu, ideea e sa le dai la toti cate una din fiecare, nu diferite.

| teot56 a răspuns:

-o sanie (tuturor)
-ceva de îmbrăcat
-dulciuri

| fabforsem002 a răspuns:

Lego ar fi ideal! Sau poti gen pistoale cu apa nerf... idk... presupun ca nu vrei sa le iei haine din moment ce ai intrebat

| RareshWenttmann a răspuns:

Ceva hăinuțe, ghetuțe, mãnuși! Te descurci!
Baftă! big grin

| Awwrdea2004 explică:

Mersi pentru ajuor! happy O sa tin cont de toate big grin