| IHateFakePeople a întrebat:

Heii! Vreau sa merg in Craiova sa-mi iau haine. Unde pot sa gasesc cizme scurte de toamna? Ce magazine de haine si de incaltaminte imi recomandati? Fundaa! :* Raspuns urgent pentru ca poimaine merg in Craiova.

Răspuns Câştigător
| AleeMtf a răspuns:

Http://harta.craiova.rou.ro/locuri/magazin-de-haine/ vei gasi aici toate magazinele depinde de fiecare zona, si deinde de zona in care te vei duce tu in Craiova, iar cat despre ghetute in perioada asta vei gasi peste tot crede-ma. Pupici. :*

3 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Depinde si de ce suma dispui. Iti sugerez Banie si Sucpi(ai de unde alege si nu sunt la super pret) dupa magazinele din centru. Prin Real sau Auchan nu sunt foarte multe raioane. Oricum, daca ai timp, Din Sucpi faci in jur de 5 min pana in Auchan

| kidy00 a răspuns:

In centru la magazine! happy

| andreirapid a răspuns:

Real, Auchan sau Mall Oltenia happy.