| teodem a întrebat:

Hello! Ajutati-ma va rog. Mi-am luat recent o pereche de cizme din piele care stau exact pe picior si dupa doua zile de purtat vad ca incep sa se largeasca si isi pierd forma.Este un lucru normal, stiu, dar poate stiti cum sa le fac sa se stranga macar un pic. Heeelp! Ms:**

Răspuns Câştigător
| NewTerminator a răspuns:

Nai ce sa le faci, de asa sunt incaltarile din piele, si bucurate ca in ziua de azi in Romania cu greu gasesti un lucru de calitate de piele.

1 răspuns: