| Deeany a întrebat:

Hello, cam cat ar costa niste extensii de par? ( clip-on) as vrea mai multe informatii despre extensii, mersi ( funda + vot)

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Http://www.extensiinaturale.ro/
uite aici ai tot ce iti trebuie :D
funda?:D

| Roxanaaaa a răspuns:

Buna, costa in jur de 100 de lei la salon, acum depinde si ce fel de extensii vrei si la ce salon te duci. Sper ca te-am ajutat

| BlizzardOnly a răspuns:

Http://www.extensiidepar-oferte.ro/extensii-clip-on.html si.a luat prietena mea de pe acest site.

| adelina_4148 a răspuns:

Uite aici http://www.extensii-perfecte.ro/ eu le am de 6 luni si sunt foarte bune... chiar sunt din par natural Sper ca ti-am fost de ajutor :)

| hahahaEuuu a răspuns:

Pai.depinde.pot costa si in jur de 150 de ron...depinde...uita`te pe site-ul asta Http://www.extensiidepar-oferte.ro/extensii-clip-on.html

| biancaradoi a răspuns:

Vand extensii de par, 100% par natural, lungime 55 cm, culoare-saten inchis, 6 piese, o piesa de 4 clame, o piesa de 3 clame, o piesa de 2 clame si 3 piese de 1 clama.Pret negociabil. Pt mai multe detalii add la biank_radoi.