| StefanCoolboy a întrebat:

Hello. doresc sa cumpar online prin paypal un fisier ce costa 15 euro.problema mea este ca nu imi este acceptat cardul atunci cand pun datele cardului,si primesc eroarea asta : This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer’s customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Am cont neverificat, cardul este mastercard in lei de la brd.va multumesc pentru timpul acordat sper sa ma puteti ajuta

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Dupa mesaj se pare ca chiar BRD de fapt nu-ti permite astfel de operatiuni cu cardul pe care ti l-a emis. Daca esti minor probabil ca ai ceva restrictii, intreaba la banca mai degraba

| gir861 a răspuns:

În primul rând, cardul tău trebuie să îți permită să faci tranzacții pe internet și internaționale; verifică și termenul de valabilitate... Apoi cardul trebuie confirmat pe PayPal.