| Fury a întrebat:

Hey. As vrea sa stiu daca calitatea conversilor se ridica la nivelul asteptarilor, avand in vedere pretul. Pe voi cat v-au tinut, dupa cat timp s-au rupt? etc.
Multumesc

5 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Clasici, ii am de la inceputul verii deci ~ 3 luni, nu au nimic, decat sunt cam murdari laughing
in rest, sunt super ok

| G a răspuns:

Hmm. mi-am luat azi conversi lo-top, si din cate am vazut par mult superiori variantelor lor "de bazar". in primul rand, avand picioarele late, ma asteptam sa imi fie ingusti si sa se lateasca, dar m-am simtit foarte comod in ei.
mai am o prietena care are conversi de 2 ani, i-a purtat foarte des si inca tin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tin mult.
http://sp2.ro/019926

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca sunt foarte comozi
Si te tin si multlaughing

Adica eu am o pereche intr'o stare destul de perfecta doar murdaribig grin din ianuarielaughing)Si acum e septembrie
Decilaughingbafta

| isabel_8733 a răspuns:

Pai 2 ani dar nu ii purtam in fiecare zi