| Scorbut a întrebat:

Hey big grin am gasit in targ o chitara clasica, nou nouta, 120 de lei. Mi se pare prea ieftina. O fi buna de ceva?

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Pai daca stii sa canti si iti place pretul nu ar trebui sa fie un obstacol. daca o tii de colectie atunci e ieftinatongue

| Scorbut explică (pentru RoxAnana):

Eu habar n-am sa cant...dar vreau sa ma apuc, mi se pare un hobby perfect big grin Vreau doar sa stiu, sunt diferente de sunet intre ele?

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu cumperi din targ o chitara, mergi in magazinele de specilaitate daca vrei sa gasesti ceva bun.

| Letty03 a răspuns:

Depinde, du-te sa o vezi daca e buna, intreaba-l pe vanzator.

| Deliiiia a răspuns:

Roaga-l pe vanzator s-o testeze.

| JoinTu a răspuns:

Eu am doua chitare. Pe una am dat 2 milioane 700 marca Hora iar pe alta am primit-o cadou si este printre cele mai bune modele. Eu nu recomand chitara Hora.