| eu.;] a întrebat:

Hey /. maine aici sunt zilele orasului
idei, cu ce sa ma imbrac?
>thanksbig grin

7 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Http://www.myddnetwork.com/......ection.jpg poti ceva in stilul fetei din stanga adica a celei cu jeans. Daca nu e prea tarziu:P.

| eu.;] explică:

Nu nu-shee hee

| cristina a răspuns:

In ceva in care sa te simti confortabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai intre 10-15 ani te imbraci in ceva in ni8ste pantaloni rosi aprins sau daca nu ai soarte si cu o bluza de piele lucioasa neagra daca nu ai soarta sau jeansi si un tricou naspa dar mai bine prima optiune... De la 15-20 de ani o imbracaminte sexy constand intr-o fusta nu chiar scurta dar destul si un decolteuuuuulaughing de la 20-25 de ani jeansi sau o fusta pana la genunchi si o bluza mulata (parerea meau sau schimbi) si de preferat un mov fiindca se poarta. de la 25-30 de ani o fusta pana-n pamant si un tricou normal cu o geaca (bine-inteles pana la buriclaughing ) de la 30-35 de ani te imbraci ca o baba (fara resentimente) oke ai inteleslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebuie sa abordezi o tinuta lejera...
1.Bascheti (sau adidasi )+jeansi+tricou +gecuta de blugi-daca e putin mai racoare
2.Balerini+colanti+o bluza cu maneca scurta sau 3 sferturi, vaporoasa si evident subtire
3.Sandale+rochie (sau fusta +un tricou comod sau o bluza lejera )+un bolero

Te poti inspira si de mai jos :
http://www.ziare.com/......to-1021845
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca nu e prea tarziu :D:D:D:D

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

In ceva in care sa te simti bine. pup.

| ~Annyee~:X a răspuns:

Esti din vulcan ah?laughing