| thisissosmileyandshell a întrebat:

Hey. ştie cineva un site online unde pot găsi tenişi cu "imprimeuri florale"? Mersi mult + dau fundă! happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| HispanitasShoesHandbags a răspuns:

Unul dintre cei mai redutabili producători de produse din piele – pantofi și genți – a intrat pe piața din România, spre fericirea femeilor care sunt într-o permanentă căutare a perfecțiunii. Pantofii Hispanitas au darul aproape inegalabil de a fi confortabili și, în același timp, foarte moderni!
Puteti vizualiza produsele aici: http://www.hispanitas.ro/shop-online sau ne puteti vizita in magazinul Hispanitas din Mall Baneasa Shopping City!