| denigood a întrebat:

happy Am 11 ani si m-am lovit ingrozitor in zona penisului si m-a durut foarte tare ceva timp dar mi-a trecut. Dupa ce mi-a trecut durerea am inceput sa ejaculez ceva lipicios, nu e alb, nu e sperma (sunt sigur de asta)
in fiecare dimineata ma trezeam cu ceva lipicos(cum am spus mai devreme) in jurul penisului. Ce se intampla cu mine?sad

Răspuns Câştigător
| NuDauFunda a răspuns:

Se cheama polutie si da, e ceva normal, toti barbatii elimina o cantitate foarte redusa de sperma pe timpul noptii.

6 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Iti recomand un scutec laughing)

| Leonard08 a răspuns:

Du-te la un doctor tongue
Nu-ti fie rusine, a mai vazut inca 1000 de...winking
Spune-i mamei/tatalui tau inainte sa se intample ceva mai rau. Nu ai nimic de pierdut.

| denigood explică:

Scuzati de categorie... am gresit

| denigood explică:

Mi-a trecut 1 luna a durat happy

| andunroll8 a răspuns:

O fi exema extraterestra doamne ajuta! e sperma bre, cum la fete le vine ciclul si noi baietii avem ceva de genul care se intampla chiar la varsta ta in timpul noptii, nu are nici o legatura cu lovitura. pe voi nu va invata nimic la scoala...

| Unguru94 a răspuns:

Te transformi