| criiistina2012 a întrebat:

Am un abonament la rds@rcs din ianuarie si in pachet scrie ca imi da net prin cablu si un modem gratuit. Pana acum i-am sunat de f. multe ori ca sa-mi dea modemul si imi spuneau de fiecare data ca nu au pe stoc. I-am sunat si acum cateva zile si acelasi lucru! Pe 3 august voi pleca la mare, stau 3 saptamani si am mare nevoie de modem. Pai chiar asa de nesimtit sunt?! Eu nu am alta varianta decat sa imi cumpar un modem la liber de la Vodafone si o sa ma coste vreo 200 de lei. Si, cand am abonament facut stau sa arunc banii aiurea, nu?! Astia ma iau drept proasta! Pai din ianuarie nu au pe stoc? Nu cred! Spuneti-mi si mie ce sa fac, va rog!

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Mai sunai, sau du-te si fa-le scandal la sediu, succeslaughing

| liliacALB a răspuns:

Are dreptate Quartz, mergi direct la ei, nu mai suna (mai consumi si telefonul), ia-i tare, ameninta-i cu Protectia consumatorului, cu televiziunea, dar cu tupeu nu asa "Ma scuzati pentru intrebare". Bafta multa!