| Myary a întrebat:

am un prieten pe strada si pe 14 august e ziua lui. Stiu ca ii place foarte mult fotbalul si echipa lui preferata e Steaua... Ce pot sa ii iau?
Mentionez ca ne cunoastem de la 3 ani si n-as vrea sa ii iau un cadou oarecare.

Răspuns Câştigător
| Bog15 a răspuns:

Tort de martipan cu echipa lui favorita, tricou cu echipa lui favorita, tu in tricou cu echipa lui favorita (Si doar atat si de recomandat asta doar cand sunteti voi), bafta!

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Un tricou cu steaua sau 2 bilete la meciul in care joaca Steaua.

| Myary explică (pentru andru10best):

LOOL, merci de idee, super ideea cu biletele.