| kinezul007 a întrebat:

as vrea sa intreb cat costa cel mai naspa pachet de carti plasticate si de unde poate fi cumparat?

Răspuns Câştigător
| lmankml a răspuns:

Cam pe la orice magazin unde gasesti tot felul de jucarii. Se mai gasesc si pe la librarii si costa vreo 3-4 lei

| kinezul007 explică (pentru lmankml):

Mersi

| kinezul007 explică (pentru lmankml):

Mersi dar am vazut cartile bicycle si talii hocare pe www.playingcards.com sau ro costa 11 lei dar si alta firma care costa 7 lei(cel mai ieftin) dar e bun si mai bine dau comanda de el dar mersi de raspuns

| lmankml a răspuns (pentru kinezul007):

Cu placere

4 răspunsuri:
| ciresepeetno a răspuns:

2 lei asa e la noi big grin