| AttilaDornIsPower a întrebat:

de unde pot sa-mi iau un jurnal ca al violettei? sunt din Iasi. funda

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Cati anisori ai?
Rofl.

Um, iti poti lua pur si simplu un jurnal.o agenda, la ce iti trebuie ca si al ei? Adica ce diferenta vezi?
Daca neaparat tii sa fie ca si al ei, i-ati unul normal, sau cauta unul asemanator la magazinele gen Cora, Real, Auchan, Kaufland etc, ai prins ideea, apoi il poti personaliza tu, lipesti hartie roz -_- ...Stelute,inimioare :)) ..Sau ce-ti mai trece prin cap :
http://light.sunphoto.ro/photos/normal/88587735_ZNHSYPA3.jpg

That's all! ^^

4 răspunsuri:
| monia a răspuns:

Cauta in revista Bravo! Este un concurs. Daca vrei neaparat, poti cauta pe net happy

| Anonim678903 a răspuns:

Nu poti dar a fost un concurs pe google daca dai jurnal violetta pe primul link iti apare

| Cristiana_Ines_1992 a răspuns:

As vrea si ue sa stiu!