| Daria8100966 a întrebat:

Hey TPU. Deci mi-am dat comanda de pe shein acum 2 zile. Azi dimineata când am întrat sa vad unde este îmi zicea ca e shipped. Iar când am venit de la școală scria ca trebuie sa fie livrat (trebuia sa fie în transit de obicei) nu merge sa pun codul pe express one sa vad detalii asa ca am întrat la fan curier unde a zis ca trebuie livrat, iar după aceea am întrat din nou pe express și zicea ca este în Ungaria. Ce fac? De obicei îmi ajungeau coletele în 2 săptămâni și acum în 2 zile. Sunt puțin îngrijorată ca o sa vina 2 produse doar.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pachetele de pe Shein sosesc in 2-3 saptamani, acum fiind in tranzit spre Ungaria probabil.

| dullcat a răspuns:

Se repeta intrebarea.