| anonim_4396 a întrebat:

Hey, unde gasesc in Bucuresti tenisi converse all star chuck taylor cu imaginea imprimata pe ei "joker" ca-n poza asta http://images.google.ro/imgres?cu=all+star+joker&hl=ro&c lient=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&biw=1024& bih=626&gbv=2&tbm=isch&tbnid=JnhuksUR_dJxKM:&imgrefurl=h ttp://annobils.com/iblog/2011/02/converse-all-star-dc-he roes-joker-shoes-black/&docid=gvZaE2W5MUiNFM&w=515&h=302 &ei=hPlXToCDGMbAswb9w8msCw&zoom=1&iact=hc&vpx=149&vpy=29 1&dur=830&hovh=172&hovw=293&tx=139&ty=124&page=1&tbnh=13 0&tbnw=222&start=0&ndsp=13&ved=1t:429, r:5, s:0? dau funda :)
Ai un raspuns pentru Amira?

2 răspunsuri:
| sonyaminia a răspuns:

Pai gasesti la MALL BANEASA la Office shoes acolo mai nou au adus tenisi de la converse cum iti cauti tu si eu am fost si mi-am luat.noroc funda?

| Samarra a răspuns:

Si cat ai dat pe o pereche? sub 300 de lei?