| Dvlc a întrebat:

Hey! Vineri este balul si nu prea am idee cu ce sa ma imbrac. Alternez intre a-mi lua niste colanti cu animal print eventual cu niste pantaloni scurti peste, o bluza lasata pe umar si niste pantofi cu toc. Mai astept niste pareri de vestimentatie si ce geanta sa-mi iau thinking Fundaa

6 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Nu lua colanti cu animal print si pantaloni scurti peste. Pe langa faptul ca va fi o tinuta exagerata, vei si ingheta de frig. Poti sa alegi o rochie draguta, scurta, dar decenta, sau fusta.

| Skiipper a răspuns:

eu as opta pentru o rochie simpla cu niste tocuri si o geanta plic

| euanonim16 a răspuns:

Esti in 1 mai Ploiesti?

| euanonim16 a răspuns:

Colanti+bluza+tocuri

| FlorentinaC a răspuns:

Nici gand...ce zici tu acolo nu suna deloc bine. Daca vrei pantaloni, eventual niste blugi simpli simpli inchisi, un corset si tocuri. Dar parca nici asa. De ce nu iti cumperi sau poate ai deja o rochie frumoasa? simpla pe corp, putin eleganta, iti pui niste platforme de efect in picioare, un plic, si vei straluci happy

| piniata a răspuns:

Doamneeee nu te poti imbraca in asa ceva la bal clar... poate o rochie sau blugi cu pantofi cu toc si o camasa si eu am balul pe 27 si ma imbrac in rochie