| Kámέℓíá a întrebat:

Hey!love struck imi dati si mie niste idei de stil! ma refer la haine?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Vara un stil sport cu pantaloni sau fuste scurte cu tricouri in culori vii, in picioare cu sandale sau pantofi sport gen Converse. Daca esti genul mai feminin, meditativ poti adopta un stil romantic, in culori pastelate eventual cu imprimeuri cu flori mici. Pentru accesorii poti vedea un site care in functie de modul in care esti imbracata iti alegi din colectia potrivita genului http://www.crownfashion.ro/ De exemplu pentru stil sport adopta accesorii din colectia Day by Day, Organic sau Rock, pentru o tinuta romantica incearca Vintage, pentru tinute vesele, de mare incearca Beautiful Colors sau Bali, etc...

2 răspunsuri:
| Sw33tGirl_1843 a răspuns:

Depinde de personalitatea tahappy