| anonim637 a întrebat:

Heyy.
Merita sa comand de pe light in the box? Gen haine, rochii?
Am vazut niste rochii superbe si chiar vreau sa-mi comand

Răspuns Câştigător
| Andreea99911818181 a răspuns:

Doamne fereste, nu mi vine sa cred ce citesc aici laughing Ala care a zis ca e o firma serioasa n a comandat niciodata de pe site sau macar nu stie cum arata sigla. Lesinam de ras in fiecare seara cand intram cu mama sa ne uitam la rochiile de seara si la recenziile oamenilor ce postau poze cu rochia primita de fapt dar culmea, erau africani d aia si se multumeau desi era total altceva laughing Tin minte ca vazusem o rochie cu paiete d alea lungi gen "viermisori" si una primise o rochie plina de niste puf d ala zici ca era lana de oaie laughing Haha. Or fi multe chestii ok, dar mie una nu mi se pare deloc ieftin. Sa iau o rochie de seara cu 10 milioane si sa-mi vina o chinezarie mai bine merg la dragon laughing E acelasi lucru. Verifica recenziile inainte sa ti cumperi ceva. Daca iti iei niste blugi si catevs tricouri cred ca e ok. Nu te baga sa ti iei pentru evenimente sau sa ti pui baza foarte mult

| LarisaChe07 a răspuns (pentru Andreea99911818181):

Pai la 10 milioane ai vrea primesti ceva de lux?

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru LarisaChe07):

De ce, tu ti permiti sa dai 10 milioane pe un jeg de haina care vine total altceva decat sa comanzi? Ma bogato, de unde ai aparut?laughing Mai intai uita te la ceea ce am mentionat eu, poze postate de ei vs. poze din recenziile oamenilor apoi vino sa comentezi. Unde era aia care da 50 de milioane pe o rochie... cred ca ai venit de la auchan din a doua tura

| LarisaChe07 a răspuns (pentru Andreea99911818181):

Ai spus "Sa iau o rochie de seara cu 10 milioane si sa-mi vina o chinezarie mai bine merg la dragon".

La 200$ nu o sa iti vina niciodata ceva Made in France, Made in Italy. Maxim Made in Cambodia.
Si n-am venit de la Auchan, ca nici n-am 18 ani.

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru LarisaChe07):

Da, nu mi convine sa dau 10 milioane sa astept si o luna pana vine si sa platesc si taxe vamale pentru o chinezarie. Cu 10 mil gasesti rochii superbe si de buna calitate aici in Romania. Acum depinde despre ce rochii vorbim, daca ne referim la cele extravagante si foarte pompoase ai dreptate. Eu ma refer la o rochie de bun simt ce n ar merita banii astia

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu e nimic serios cu ele.Risti sa primesti produse care nu seamana deloc cu ce e in poze, mai ales la haine.Eu am patit o singura data si m-am lecuit pentru totdeauna. laughing Pentru rochii cel mai bine e sa mergi in magazine, deoarece de pe siteuri din China risti sa primesti facaturi care nici nu seamana cu imaginea: alta croiala, mult mai putin volum decat in poze, alte culori, etc. etc.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, cel mai bine este sa te interesezi de pe site dacă comanda poate fi returnata ( în caz de nu te mulțumește produsul și nu este de calitate).
Începi prin a da o mica comanda și dacă totul este ok, deja știi de unde îți poți achiziționa hainele.

| mihai5mihai a răspuns:

Da comandă! Este o firmă serioasă și ieftină! O altă firmă bună este Joom! Descarci aplicația!