| Adynutza3940 a întrebat:

Heyy! Peste cateva zile va fi ziua mamei mele si deja m.a avertizat laughing...Nu stiu ce cadou sa ii iau! Nu cercei sau parfumiri pentru ca are destulelaughing
Voi ce i-ati lua? Si nu conteaza suma!
Am nevoie urgent! Dau funda

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/medalion-cu-inimioara-7752747 si cu o felicitare prin care sa-i arati cat de mult tii la ea. Dar eu cred ca mama se va bucura si daca-i daruiest o floare si o felicitare.

| neutrino a răspuns:

Daca la cei 13 ani ai tai suma nu conteaza, atunci fa un mic efort si cumpara-i o masina noua, dar rosie!

| EllaC2710 a răspuns:

Intra pe www.bella-fashion-beauty.ro (si cu mama ta ) si intreab-o ce i-ar place, iar dupa aceea fara ca ea sa stie comanda acel produs. Cred ca va fi surprinsa si placut impresionata.

| RexSuriano a răspuns:

Uita-te aici la sectiunea cadouri, poate iti place ceva! http://www.reducerisipromotiila.ro/search/label/cadouri

| ioanapopa1414 a răspuns:

Poti sa-i faci un album cu poze cu familia voastra si pe langa un ruj sau o crema de fata, de maini, ceva cosmetice ce stii tu ca foloseste