| JokoSmile a întrebat:

Hi. Ieri am fost in Grand Arena si in Sun Plata dupa tenesi. Mai exact in Leonardo si Deichmann, Dar din tenesi nu mi-a placut nimic, cele mai multe modele erau din anul trecut, adusesera doar 2-3 modele si nu mi-au placut. Tenesii pe care ii aveau si imi placeau ii mai avuseam, nu pot sa imi cumpar o perche de tenesii ca anul trecut sau tenesii cum ii am pe astia de acum. Faza e ca incep scoala si vreau tenesi noi, eu mai am inca vreo 4 perechi de tenesi si astia alesi cu greu. Si totusi unde sa mai caut tenesi ceva magazine. Am gasit niste skateri in Deichmann numai ca imi trebuiau cu o marime mai mare crying cata ghinionul. Deci magazine, pe unde?
Helppppbatting eyelashes.
Peace >big grin

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Incearca si tu humanic, hervis, decatlon.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Sau poate la nike, adidas, puma; d

| RalucaNicoleta a răspuns:

Du-te la Galati mergi spre mol pe jos si pana la mol ai sa gasesti o gramada de magazine!