| Miyukii a întrebat:

Hi, TPU, Ce cadouri de ziua mamei recomandati?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

O brosa din argint,un set de bijuterii,un buchet de flori cu o felicitare,o ciocolata,un set de parfumuri,un pulover cool,o bluzita dragutzica,un set de infrumusetare,o camasuta gri sau alba,niste balerini negri sau gri,poti sai faci chiar uh o felicitare de mana ta,n tablou cu o mama si un copi, etc, poti sa faci un power point.cea mai interesanta idee este acesta:impletestei o coronita din flori. oamenii adoa mai mlt cei facut de tine decat cumparatwinkingsunt multe lucuri. funda?

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. In afara de flori, bijuterii, si tablouri. Pa!

| KissSummer a răspuns:

Pai. keva care sti ca ii place. bijuterii.sau intr-un fel kel mai frumos cadou pentru o mama ar fi sa aiba o familie fericita. kadourile sunt minuscule si se pot sparge. rupe. pierde. dar o familie si ea se poate destrama. dar asta mai greu.:*

sper ca ti.am fost de ajutor.

| chiury a răspuns:

Un lant o bratara, ceva finut, poate chiar si un buchet de floriwinking si ureazai la multi ani! >big grin

| Nycutza a răspuns:

Ceva care sa fie pe toata viata, ceva cu folos, nu foarte costisitor si complicat.

| cRe1oNNN a răspuns:

O floare. O floare valoreaza mai mult decat 100 de cuvinte happy

| catalina_1744 a răspuns:

O felicitare frumoasa, un buchetde flori, o icoana.
nu stiu depindethinking