| Flöricicä a întrebat:

Hi TPU happy Se poate cumpara de pe Ebay daca sunt din Romania? Din cate am inteles,da, dar poate cineva sa-mi spuna cam ce trebuie sa fac? Si la ce sa ma astept? Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| Wars_Greeg_1998 a răspuns:

Da poti sa faci fara stres eu is de 1 an pe ebay si comand din toate tarile cina Anglia ect
Ca sa faci un cont pe ebay ar fi mai sigur sa ai un cont si pe paypal si sa faci cont pe ebay
1.Mergi pe ebay.com
2.competezi formularul si accepti
2.Si confirmi emailu

Funda?

1 răspuns:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, aici gasesti mai multe detalii http://www.adrianstoian.ro/cumparaturi-de-pe-ebay/
Spor la cumparaturi!