| Gulli a întrebat:

Hi!
Vineri cand am dat o raita prin mall-urile din bucuresti observasem ca peste tot scria sale 50 - 80 % are cineva idee cat tin aceste reduceri. Daca sunt cu adv reduceri sau e doar o forma de a "pacali" cumparatori?

4 răspunsuri:
| Ioanantonia a răspuns:

Cred cca e pacaleala du-te vezi

| ctnbaiat a răspuns:

Nu sunt reduceri. le maresc pretul pana sa inceapa chestia cu reducerii iar in perioada respectiva revine la pretu initial...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, aici scrie ca vreo saptamana...citeste tu mai multe :)
http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7649

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in majoritatea mall-urilor in acre am mai fost in perioada aceasta adica city mall, sun plaza, afi...erau intr-adevar reduceri foarte mari si la unele magazine erau chiar adevarate... te sfatuiesk sa intrebi cand cumperi acre este pretul real.