| ioooi a întrebat:

Http://static.letsbuyit.com/......24693.jpeg

vreau sa-mi cumpar bocancii sunt 3 mil jumate si nu sunt sigura daca merita, ma poate ajuta cineva? multumesc:)

Răspuns Câştigător
| stiiix a răspuns:

Merita fiecare banut! Sunt superbi! Sper sa fie o achizitie pe care sa n-o regrreti!

2 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Are si un coleg de-al meu... Le are de 3 ani.Merita! Si el tot 3 mil. a dat pe ele!

| StrumfRoz a răspuns:

Sunt foarte misto :X
Si cred ca merita. adica. nu stiu probabil sunt de calitate. eu spun. decat sa iti iei laughing 100 de perechi de papuci... toti ieftini mai bine o pereche. mai scumpa si buna. laughing)daca as fi in locul tau i-as lua :X.[imi dai o funditapuppy dog eyes?]