| Anddreeaaada11 a întrebat:

Http://www.leonardo.com.ro/
A comandat cineva de pe site-ul asta? Sau macar se poate asa ceva?:)) Nu scrie nicaieri ceva gen "cum platesti?, cum comanzi?" etc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai numarul de telefon si suna la ei sa te interesezi. Ai si adresa de e-mail. Le gasesti pe site, sus in dreapta (contact).

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.

| Anddreeaaada11 explică (pentru Salontanul):

Imi pare rau! Chiar uitasem. Cand am vazut raspunsul eram in graba si nu am avut cum sa dau si pe urma am uitat. Bine ca mi-ai amintit. Multumesc si scuze. happy

| Salontanul a răspuns (pentru Anddreeaaada11):

Multumesc si eu!