| Andree a întrebat:

Imi dati va roog idei pentru cadouri de Craciun. Vreu sa-i cumpar lu` mami, tati, sora-mea si vara-mea.big grin

6 răspunsuri:
| Dana_8340 a răspuns:

Pai mamei tale ai putea sa ii cumperi un set de creme, parfumuri etc, haine, o bratara draguta, un lantisor, un ornament de Craciun (in caz ca e pasionata de asa ceva). adica sunt multe lucruri de ales, dar depinde si de gusturile mamei tale. Tatalui tau ii poti cumpata un parfum pentru barbati, un breloc pentru masina, un fular barbatesc ( sunt unele foarte foarte dragute) o bluza... Surorii tale nu prea stiu ce sa spun, pentru ca nu ai mentionat varsta. In caz ca e mica, probabil iti dai si tu seama ca ii poti cumpara jucarii, dulciuri, hainute. iar in caz ca e mare, haine, accesorii, parfumuri. Si pentru vara ta, e aceeasi situatiehappy

| Deeaa a răspuns:

Parintii tai-poti sa ii faci un fel de carticica ( album) in care sa pui poze and erai tu mica pana acum si sa ii scrii o poezie sau sa gasesti pe net despre ei cum te-a crescut cu multa iubire

Sora ta-o bluza cu acesorii mai shic, cosmetice chestii din astea
daca este mai mare
daca e mai mica o carte de citit cu poze sau faratot chestii din astea

SI la verisoara la fel! Conteaza varsta

| LarisaAndreea a răspuns:

Depinde ce gusturi au fiecare
De ex poti cumpara: glob (din acela, cu mos in el, sau daca nu sunt tot felul de gluburi pentru. iarna), accesorii, imbracaminte, incaltaminte, o rama foto, ceas, cosmetice, chestii ornamentale etc.
Sunt mai multe, ti-am zis decat ce mi-a venit in minte big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Daria a răspuns:

Eu la mama i-am cumparat un medalion, adora bijuteriile.Si o carticia cu "cea mai buna mama". Poti si niste ornamente pentru casa, lumanarele parfumate, set de creme sau parfum, cosmetice, bijuterii, esarfa, carte, o bratara sau un lanstisor finut de argint.
La tatal tau poti sa-i cumperi un set cu stilou, breloc, etc., un parfum, un pulover frumos, un fular sau o sticla de vin.
Pentru sora ta o bluza sau orice alta haina, o carticica pentru "cea mai buna sora", parfum, un jurnal, jucarie daca e mai mica, o carte, set spumant de baie, DVD cu muzica preferata, un film sau niste accesorii.
Sper ca te-am ajutat:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bellebijou.ro/ ...pentru fete gasesti aici