| Denisa a întrebat:

Imi plac foarte mult colantii colorati, mai grosuti. Acum ca vine toamna si iarna, cu ce pot sa ii asortez astfel incat sa ii pot purta si la scoala? (sunt clasa a 11-a). Am multe perechi si am auzit ca inca se mai poarta. Ceva gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:17&biw=1024&bih=554
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=39&ty=73

3 răspunsuri:
| G a răspuns:

Cu bluze lungi (ca in a doua poza) si cizme/botine. daca colantii au model/imprimeu bluzele trebuie sa fie simple (ca sa nu fie prea incarcat), si invers. big grin

| Sorinella20 a răspuns:

Da, draguti si la moda ce ne arati tu. Ii poti purta, evident cu bluzite, pulovere (la iarna) mai lungi, dar...mai lungi, da? La scoala nu poti sa te duci oricum. Nici chiar pana la genunchi, dar nici abia sa-ti acopere fundul. Si desigur, ca incaltari poti purta botine, cizme. Ar veni fain o astfel de vestimentatiewinking

| Sorinella20 a răspuns:

Da, draguti si la moda ce ne arati tu. Ii poti purta, evident cu bluzite, pulovere (la iarna) mai lungi, dar...mai lungi, da? La scoala nu poti sa te duci oricum. Nici chiar pana la genunchi, dar nici abia sa-ti acopere fundul. Mi poti purta cu fuste 3 sferturi si camasa aceeasi culoare ca cea a colantilor, sau fusta si camasa de aceeasi culoare si o cravata de culoarea colantilor. Si desigur, ca incaltari poti purta botine, cizme. Ar veni fain o astfel de vestimentatie + cateva accesorii dragute, e super ok!winking