| anonime95 a întrebat:

Imi puteti da o parere despre acest Televizor Smart TV LED 3D Samsung, 102cm, Full HD, 40ES6100

Răspuns Câştigător
| akbaa a răspuns:

Deocamdata Samsung stau cel mai bine la ora actuala la capitolul 3D si mai ales au cel mai bun mediaplayer incorporat.Desigur la 3D cu cat diagonala este mai mare cu atat mai bine.Ca sa te convingi si sa-l testezi, pui pe un memory stick, un film sau demo mkv 3d SBS sau OU si ii rogi pe aia din magazin sa-l bage in TV si sa-l testezi.Eu am fost la domo, altex, flanco si nimeni nu avea pus un demo 3d nativ.Ei au doar o emulare 3d, ceva foarte slab care n-o sa te impresioneze.

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Cele de la Samsung (in special LEDurile), mi se par de calitate si cu mult peste LCD-uri. Desi sunt mai scumpe cele din gama Smart si 3D, daca intr-adevar vrei un tv mai "smart", Samsung ar fi alegerea cea buna. Eu am 2 LEDuri de aproape un an (unul de 53, altul mai mare) si sunt foarte bune, calitatea reflectata de pret. Cel mai bine testeaza tv-ul la magazin unde au si ochelarii 3D sa vezi daca iti place sau nu, ca sa nu dai banii degeaba, daca nu, poti alege un LED normal de la Samsung. Pa pa!

| CataC a răspuns:

Salut
Samnsung sunt lideri de piata pe tv/monitoare, ia-l fara griji.
Daca nu esti fan 3d nu cheltui si cu 3d'u.
Daca nu-ti trebuie browser si alte minuni, din nou, poti lua mai iefitn fara, la aceeasi calitate a imaginii.
Bafta

| XxAnonimuXx a răspuns:

Bun