| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da site-uri de unde pot comanda tenisi rosii (modelul asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres nu neaparat converse, cu talpa exact la fel ca in imagine, nu mai subtire, cu comanda in romania si in RON nu EURO sau DOLARI, dar nci second hand?

Multumesc! :* fundita

2 răspunsuri:
| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Vrei neaparat sa ii comanzi? asa te poti uita pe net de magazine coverse in orasu tau si asa esti sigura ca iti vin

| lesmondays a răspuns:

Poti sa incerci site-uri gen fashion days sau tuatarathinking