| ana2o1o a întrebat:

Imi trebuie neaparat un tratament reconstituant pentru pr [parul meu s-a subtiat si din cauza asta se rupe ft repede, e uscat, se unge ft repede + matreata, nici nu mai vorbesc de stralucire sau altceva]. Ma gandeam sa aleg ceva intre Gliss Ultimate Repair si L`oreal Total Repair 5? Care da rezultate mai bune? Sau daca puteti sa imi recomandati si altceva...sunt deschisa la propuneri:*. App m-am gandit si la pastilele acela Aspasia pentru par, unghii si piele.De aceste pastile ce ziceti?:*

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu are rost sa bagi pastile in tine oh go on
foloseste ulei de ricin! e cel mai bun! nu cred ca exista cineva care la folosit si nu a fost multumit de el! si nu e nici scump, vreo 7 lei maxim.il gasesti la farmacie!
si s aplica asa:
prima data iti speli bine parul si pielea capului cu sampon, il stergi apoi iti masezi pielea capului cu ulei si apoi il acoperi si il legi bine cu ceva ca sa nu iti cada noaptea prin pattongue.de preferinta seara ca sa il poti lasa pana dimineata! Tratamentul se face 3-4 ori/saptamana.
uleiul il mai poti combina si cu o lingurita de ulei de masline sau cu vitamina A cateva picaturi daca ai!

| nusunt1 a răspuns:

Iti recomand sa citesti acest articol https://tratamentpentrupar.ro/parul-uscat-cauze-prevenire/