| anonim_4396 a întrebat:

In 5 zile e ziua fratelui meu mai mic si nu am nici cea mai vaga idee ce sa ii cumpar, adica nu pot sa ma duc cu un cornet cu inghetata, sa fim seriosi.Implineste 15 ani si nu stiu ce sa ii iau ptk e rasfatat si nu vrea decat lucruri de firma.Ma gandeam la un ceas cu touch rezistent la apa cu busola, cronometru si nu mai stiu ce, sau la un parfum dar... ce parfum? Multumesc si va pup.

PS: Dau fundita, stati linistiti happy

Răspuns Câştigător
| Beiiuka a răspuns:

Poti sa-i cumperi Un set de parfum addidashappy
-Un inel Bulgarilove struck care arata foarte bine:d
-Parfum true`forcehappy

Sincer nu ii cumapara un ceas:d nu vei stii sigur daca il va purta sau nu` :d

Succesbig hug
Sii la multi ani din partea mea :*!

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un ceas breloc de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480 Cred ca este OK

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un joc de gândire sau un ceas de mână, ceva personalizat, etc.
Pa, pa.

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Cumpara-i un prezervativ D&G pezistent la apa cu ceas cronometru si cu functie androit cu vibratii si care sa poata sa tina 200. 000. 000 melodii 40. 000 de filmari 500 de filme siii am zis deja.Imi dai fundita?

| Broadband a răspuns:

laughing esti tare mmorpglover

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TeO nu te supara pe mine dar are de toate.

| TeO_3022 a răspuns:

Daca ai mai multi bani poti sa iei o consola de jocuri origunale(PSP, PS2, DS, WII...)

| Sm3xyKiller a răspuns:

Hmm eu am 14 ani si 8 luni deci tot p acolo, rasfatat sunt, seamana cu mine laughing crede-ma, chiar daca imi plac chestiile de firma, nu mi-ar displacea si un tricou care nu este de la zara sau altele atata timp cat e tare... acum depinde si stiul lui daca e rocker sau hip-hopper sau oricum intelegi ideea( nu ma refer doar la tricum... poti sa ii iei ce vrei sau ce crezi ca i-ar place- tricoul a fost doar un exemplu :p ) ca parfumuri singuru care imi place e Boss Hugo dar e greu d gasit laughing stai linistita, gestul conteaza :p eu as fi fericit si sa am o sora rolling on the floor

| BlackRose_3270 a răspuns:

Ideea cu ceasul e okay big grin si cu parfumul Herrera for man s.au ceva de genul fundita te rog happy