| Sjhxjcks a întrebat:

În cat timp vine o comanda de pe temu?
Am facut-o ieri

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

2-3 saptamani, fiindca vine din China cu cel mai ieftin mijloc de transport, asta daca iti vor trimite ceva... fiindca sunt sute de reclamati pe internet, de la clienti furiosi care afirma ca nu au primit nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 10 zile

| ReddY25 a răspuns:

Mult timphappy

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ai noroc vine in timpul estimat pe site (in prima zi din perioada aia). Daca ai ghinion, ca mine, vine dupa o luna. Dar daca intarzie primsmesti 25 lei. Daca nu vine dupa 30 zile, primesti banii inapoi plus aia 25 lei si poti pastra si coletul daca totusi ajunge

| Mindfulness a răspuns:

Aveți ce aveți voi cu temu și Sinsay calitate 0!

| Sjhxjcks explică (pentru Mindfulness):

Nu înțeleg rostul răspunsului tău! Eu am vrut sa știu în cât timp ajunge un pachet. Și da, am mai făcut, și unele produse chiar merita banii

| Alexandru250201 a răspuns:

Roaga te sa nu se scufunde vaporu intre timp

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Vin cu avionul nu cu vaporul

| DontActLikeMe a răspuns:

7-10 zile calendaristice

| AndaAlexandra a răspuns:

Scrie perioada în care se livrează. Dai la comenzi și transport, cauți comanda și dai pe urmărire comanda

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Scrie in email, 9-12 zile.

| andreispeed250 a răspuns:

Majoritatea produselor vin in 7-10 zile lucratoare

| Concurs2025 a răspuns:

Depinde de produs. Ce ai comandat? De ex electronicele sunt retinute pentru vama.

| Sjhxjcks explică (pentru Concurs2025):

Rechizite școlare, produse de par

| Concurs2025 a răspuns (pentru Sjhxjcks):

Ajung in maxim 2 saptamani