| GoodDay9 a întrebat:

Intrebare!
Dintre jeansi si pantaloni chinos, voi ce ati alege?
Acum in weekend am iesit intr-un mall din Constanta, cu intentia de a-mi cumpara o pereche de pantaloni chinos, pe care i-am vazut pe siteul Bershka. Aratau misto la prima vedere, erau gen skinny, mi-a placut culoarea.
cand am ajuns acolo, am intrebat-o pe vanzatoare de perechea chinos skinny, a zis ca nu mai are, dar are chinos normali. M-am uitat eu la ei, sincer nu mi-au placut, nici culorile, nici cum aratau, mult prea subtiri. Cum gusturile nu se discuta, mi-am ales pana la urma o pereche de jeansi gri skinny. Deci, categoric optez pentru jeansi, merg purtati in orice anotimp!

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Nu ma pricep la moda, m-am uitat pe net sa vad ce sunt pantalonii chino, dar intr-adevar sunt urati, blugii arata mult mai bine, mai ales daca arati bine (daca esti fata si ai fund) te face sa arati si mai bine.

| Gogu06 a răspuns:

Orice in afara de blugi e ok.