| maya736372 a întrebat:

La sgr cand primesc bonu dupa ce am reciclat sticlele, la casa de marcat, casierul poate transfera banii de pe bonul acela pe card?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poți primi bani sau un voucher de cumpărături. Nu se pot transfera pe card.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Le duci și tu?

| gabicoo a răspuns (pentru ReddY25):

Am un Lidl în apropiere. Când merg la cumpărăturile curente iau și 3-4 ambalaje cu mine. Așa protjez planeta și îmi recuperez garanția.

| ReddY25 a răspuns:

Nu,cum a scris și Gaby

| Koba12345 a răspuns:

Nu se pot transfera pe card da merita reciclat, eu recicland consumatia proprie am strans peste 100 lei in cateva luni

| GirthD a răspuns:

Nu, trebuie sa il folosesti in magazin