| joanamm23987465 a întrebat:

Ma intrebam, care este cea mai buna firma, Avon, Oriflame, sau l'oreal Paris?

Răspuns Câştigător
| SellyDemmzy a răspuns:

Avon!

21 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dintre ce ai mentionat tu aici L'Oreal este, dar per ansamblu nici una din cele mentionate nu este buna

| pwp a răspuns:

Avon love struck

pa-pa

| Onutzyk a răspuns:

L`oreal mi se pare prea intalnit... mi se pare chici
Oriflame mai are de invatat
Avon e cel mai bunwinking

| Andruza a răspuns:

L'oreal Paris

| UseR4EveR a răspuns:

Avon sunt baiat dar imi place avonlaughing)))

| Ana a răspuns:

Eu zic ca L'oreal Paris este cea mai buna

| petruta a răspuns:

Avon

| PupicelT a răspuns:

Mie imi place Oriflame.Acum fiecare cum prefera...hee hee

| foreverANDaDAY a răspuns:

Dupa parerea mea Avon, pe locul doi L' oreal Paris si pe locul 3 Oriflame

| RoXiiiAliina a răspuns:

Avon au de toate acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L'Oreal Paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriflame

| Fllorentina a răspuns:

Iti spun o alta firma foarte buna are numai produse BIO care te ajuta si te face sate simti mai bien in pielea ta are detoate si sunt foarte une la un pret rezonabil si de asemenea te poti face reprezentant!

ai 20%. ma rog...

eu folosesck love struck si sunt super bune! sunt multumita de ele :X

firma se numeste " lifecare ":X incearca catvea luni si vei obs diferentabatting eyelashes

| Sheridanx a răspuns:

L'Oreal...calitate mult mai buna si preturile nu sunt f.mari tongue

| joanamm23987465 explică:

Mie imi place mai mult avon ptc este mai comandat de multe fete. multzumescc

| joanamm23987465 explică:

Multzumescc!

| Rooxxana a răspuns:

L`oreal!love strucklove struck

| kriss_1841 a răspuns:

Pai parerea mea. oriflame sunt reprezentat oriflame de aproape 6 luni si am folosit ffoarte multe produse sunt de calitate si nu sunt foarte scumpe am folosit si produse avon. insa. parfumurile de acolo nu prea persistabig grin pe cand cele de la oriflame pesrstita destul de mult parerea mea. si lfl si rujurile/balsam de buze. si etc.
l'oreal paris mmthinking nu imi pot da cu parerea nu folosesc insa eu iti recomand oriflame.( e alegerea ta)batting eyelashes

| Bluester_5390 a răspuns:

Oriflame dar si Avon e foarte buna...

| MuMoAsA_7187 a răspuns:

Avon! Daca vrei te pot inscrie ca si reprezentanta la avon. Daca te intereseaza sau vrei mai multe detalii scriemi mesaj.

| balerina231 a răspuns:

L'Oreal nu altceva sa stii.