| Cataprezwomzcet a întrebat:

Mă poate ajuta și pe mine cineva? Deci am dat urmărire colet pe SHEIN și îmi apare ori_zbor_plecare

2 răspunsuri:
| annonimaaaa555 a răspuns:

Înseamnă că pleacă din țara unde s-au produs chestiile pe care le-ai comandat. Probabil China

| Violleta2022 a răspuns:

Pachetee de pe Shein nu au tracking number peste tot, fiindca folosesc cele mai ieftine mijloace de tranprot si ajung in nenumrate aeroparte si depozite, unde euneori stau cateva zile ca s afie preluate de alt zbor samd.
Un asemenea transport din china pana in Romania poate ajunge in 2-3 saptamani, fara sa ai acces la toata informatia de pe traseu, fiindca nu ai platit curier special de sute de dolari ca sa ai tracking.