| anonim_4396 a întrebat:

Maine e ziua tatalui meu(vitreg). si vreau sa-i cumpar ceva micut de ziua lui. ce ma sfatuiti?happy

Răspuns Câştigător
| cristim24 a răspuns:

Un ceas, un after-shave, o cravata, o curea, un fular, o pereche de manusi, un tricou, o spuma de ras, o pereche de ciorapi, o camasa. Nu conteaza marimea sau continutul. Il va impresiona.

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

O cana de cafea sau ceai cu o poza a mamei tale sau a ta impreuna cu mama ta

| Nastasia a răspuns:

Un tricou cu echipa preferata de fotbalhappy

| Anca_6939 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ceas... e un cadou micutbig grin dar de efect

| Brigitta a răspuns:

Daca fumeaza atunci o bricheta din aceea anti-vant happy Sau daca e microbist atunci ceva legat de echipa lui preferata (fular, tricou, sapca etc...).
Sau un briceag multifunctional; sau un tricou cu ceva mesaj amuzant big grin

| Bucatarul.com a răspuns:

Un ceas!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O unealta patent de aia cu cutit, si mai multe accesorii. Eu is pasionat de asa ceva, si cred ca mai orice baiat/barbat este. Da un PM daca vrei, am de vanzare.

| ☼loli☼ a răspuns:

Asta vroiam sa spun si eu laughing un ceas de masa (cred ca asa se numeste), un set de baie pentru. barbati sau o rama in care sa ii pui o poza frumoasa cu mama ta si cu el poate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O diploma din-aia cu "Cel mai bun tata" happy
Sau un parfum mai puternic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O iconiţă de la biserică.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crea ca un cadou haios i-ar fi pe plac!
In curind in mallul online www.shops-and-the-city.ro vei gasi magazine cu cadouri pentru toti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti cumpara o camasa frumoasa