| sy46 a răspuns:

Eu nu cred in aceste "minuni".
Insa sincer, nici nu l-am incercat, si nu ma tenteaza sa dau banii pe asa ceva, care pare sa promita chiar prea multe.

| 16.laura.16 a răspuns:

Sincer nu.
Nu cumpara lucruri care te ajuta- cica - sa slabesti fara pic de efort- sunt de proasta calitate si au la baza manipularea!

| maryus92 a răspuns:

Aparat pentru abdomen eu zic sa iti pastrezi banii si sa faci in fiecare seara 3 serii de cate 20 abdomene si sa vezi ce bine o sa slabesti

| .::CyBeR::. a răspuns:

Nu se merita, mai bine faci tu miscare, asa esti sigura ca ai facut ceva bun.

Răspuns utilizator avertizat