| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti site-uri din romania de unde as putea cumpara tricouri gen http://store.delias.com/browse.do?categoryID=463&page=2& size=&sort=?;))
>funda:D

5 răspunsuri:
| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai poti sa te duci in mall.sau sa incerci la Tako sau New Yourker.winking
din ce oras esti? adica ce magazine mai ai prin zona?

| ShiNee a răspuns:

Http://www.zenda.ro/ro/produse/30-Tricouri-camasi

nu sunt cine stie ce dar mai sunt si modele dragute si e fff ieftin :-?

| cataaa a răspuns:

Din pacate nu stiu dar tricourile alea sunt geniale

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.