| Dudukida a întrebat:

Oare blugii mulati sunt ieftini?

5 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Depinde de magazin, cateodata la magazinele cu un pret mediu gasesti blugi chiar draguti si nu numai blugi in general vestimentatie. Inceraca la magazine.happy

| Rico_1149 a răspuns:

Da de obicei

| Nommm a răspuns:

Hei Kidaa :* Depinde de unde ii cumperihee hee eu am numai blugi mulati... uni costa 80 de lei altii 120 altii 45. ti-am zis daca ii cumperi din mall te costa peste 80 de lei daca ii iei din alte magazine piete Europa te costa in jur de 50 de lei. bafta :* fundita?

| Piscotel_5053 a răspuns:

Depinde de model si de locul de unde ii iei.eu pe blugi pe care mii iau dau intre 70-150.pot fi si mai ieftini dar nu-s de calitate si modelul e naspet.insa tias recomanda sa mergi in mall sau carrefour sau centre comerciale. funda?

| DDy_1666 a răspuns:

Da dar depinde de blugi cum vrei sa fie dar oricum nu sar de 60 de lei crede-ma... funda?