| GEORGEL2012 a întrebat:

Oare la Lidl gasesc parfumuri de barbati? le-ati incercat? ce pret au?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Buna, gasesti cu siguranta si depinde de parfum si de pretul lui normal. Nu nu am incercat dar te poti duce sa incerci. Pa, pa!

2 răspunsuri:
| Alle13c a răspuns:

Da sunt parfumuri dar nu stiu cat de bune sunt thinking pretul in jur de 20-30 lei

| elisadragutzica a răspuns:

Da sunt, si da sunt destul de bune (am cumparat pentrutatal meu) pret cam 25-30 de lei darpoti sa il gasesti la reducere si pretul ajunge si la 15 lei.happy