| Arni a întrebat:

Ofer invitatii lockerz GRATUIT celor care vor sa primeasca premii reale care constau in : imbracaminte, electronice (apple dell hp etc.)jocuri!
Cei care sunt interesati lasati un comm cu email-ul dumneavoastra!

5 răspunsuri:
| alexxx a răspuns:

Ii o prostie laughing tu ai castigat ceva? asteptam poze

| Arni explică:

...nu am castigat am cont de cateva saptamani dar am prieteni care au primit psp-uri

| koko a răspuns:

Poeanastefania@yahoo.com

| stefan1988 a răspuns:

Eu am cont de zlister din septembrie anul trecut si am castigat decat 2 tricouri cine zica ca a castigat psp sau altele sa arata poze

| Andradaaaaa a răspuns:

Cool.andrada@yahoo.com