| S1mplu a întrebat:

Ok oameni buni, inca o intrebare, ( nu vreau sa vad ca spuneti ca sa imi fac eu pc pe piese ca NU AM DE UNDE SA STRANG 20 DE MIL PT PIESE )

Exista vreo UNITATE PC LA 10 - 12 mil care sa aiba urmatoarele cerinte?, si va rog doar spuneti-mi modele de unitati care ar putea fi cat de apropiate de aceste cerinte daca stiti.

Jocuri Cs GO, Aion, Tera la macar jumatate din maximul graficii si cu foarte putin lag, hdd pana in 500 GB daca nu 1 TB.

Filme sa mearga in HD pe net sau in pc :a 720p sau 1080p fara lag deloc.

Nu cer mult, doar sa joc jocuri frumoase fara lag si sa vizionez filme in HD fara lag si sa poata folosi windows 8.1 fara lag chiar si cu antivirus activat si cu vreo doua jocuri in bara si youtube pentru muzica.

3 răspunsuri:
| AndreiHELPme a răspuns:

Nu cred ca poti sa gasesti o sursa asa ieftina la cerintele astea. Cel mai probabil ajungi cu PC u undeva la 20 mil.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Gasesti SH, dar noi nu.

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1vYV01q asta isi merita banii