| RebelTriceratops27 a întrebat:

Oy! Stie careva vreun magazin in bucuresti unde pot gasi un ghozdan/penar cu adventure time? (sa inceapa aventura)
nu stiu exact si nu vreau sa cutreier pestetot. am gasit unul dar e numai pe net, si nu am incredere in site urile acelea.
multumesc!

2 răspunsuri:
| MarcelineSykes a răspuns:

Eu recomand sa ai incredere ca eu mereu imi cumpar de pe net chesti adventure time pentru ca nu gasesc magazine dar daca nu ai increder fa comanda cu verificare.O zi buna

| Florentina9210 a răspuns:

Incearca sa cumperi si online. Nu e nicio problema. Eu de 4 ani doar de pe net imi achizitionez diferite produse.