| Gabriel5272 a întrebat:

Pe data de 15 septembrie mai exact duminică am dat o comandă pe SHEIN, Suntem în a 8 zi lucrătoare,și îmi apare ca abia este prin Olanda,,MAASTRICHT,LIMBAUGH,NL,Expedierea este în tranzit către destinație,,
Logic fiind ar fi trebuit deja să fie în România, pentru ca au termen estimativ 8-10 zile. Aveți idee cat mai durează? Multumescc✌????

4 răspunsuri:
| and0ra a răspuns:

Nu ar trebui să dureze mai mult de încă o săptămână. Și eu mi-am mai comandat chestii de pe Shein înainte și mereu mi-a durat între 7-14 zile să vină.

| Violleta2022 a răspuns:

Va ajunge in 2-3 saptamani, fiindca vine cu cel mai ieftin mijloc de tarnsport din China.

| Gabriel5272 explică (pentru Violleta2022):

2-3 săptămâni de acum, sau de la data comenzii? Ca astăzi este a 9 zi de când am plasat comanda și cum am spus scria termen estimativ de livrare,, 8-10 zile,,

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabriel5272):

Estimarea aia ramane doar pe stimare, care nu se intampla niciodata, fiind doar o chestia de marketing.
Din experinta iti spun ca livrarea dureaza in jur de 2-3 saptamani (in total).