| lays a întrebat:

Pentru fetele care au extensii clip-on, spuneti-mi si mie de unde le-ati luat va rog.pe ce site-uri am intrat am vazut numai extensii kitch-oasebig grin.stralucitoare ca parul de papusa sau ca baticul cu suvite pe care il purtam la 6 ani. vreau sa arate cat mai natural.astept raspunsurihappy

5 răspunsuri:
| pknike a răspuns:

Cheap Levis Shoes,Cheap Polo Shoes,Gucci Sneakers

Cheap Levis Men Shoes Paypal ( www.pknike.com )
Wholesale Dolce Gabbana Shoes ( www.pknike.com )
Cheap Air Jordan Sneakers Paypal ( www.pknike.com )
Cheap Sell Polo Men Shoes ( www.pknike.com )
Discount Puma,Lacoste Trainers ( www.pknike.com )
Authentic Men & Women Footwear ( www.pknike.com )
Paypal Gucci,Prada Sneakers For Sale ( www.pknike.com )
Cheap ED Hardy,Supra Shoes New ( www.pknike.com )
Cheap Discount D&G,Evisu Sho
Paypal Wholesale Coogi,Armani Shoes ( www.pknike.com )
China Supply Timberland Women Boots ( www.pknike.com )
Cheap Mauri,Hogan Shoes Dealer,Fanchiser Prada Shoes,Gucci Shoes China Market Wholesale Sandals s,T-shirts,Purses ( www.pknike.com ),Jean

All Products High Quality + Lowest Price !
Our Website: http://www.pknike.com ( Accepted Paypal Payment )
Mail: pknike888@yahoo.com.cine

Welcome to our website: http://www.pknike.com.
We are a foreign trade company that wholesales all kinds of brand shoes and clothing.
Such as Nike jordan,Dunk, Nike shox, Air max, Air force one, Adidas, Puma, Gucci, Prada,
Bape, Timberland shoes, t-shirts,jeans, shorts and so on.
Reliability is our strong point. And we can offer all COLORS and all SIZES.
If you do business with us, you will be never worried about the quality.
All products are top quality with original packing.
You can rest assured. Our price is for wholesale, so ours is more favourable.

| RoxAnana a răspuns:

Cel mai simplu du-e in uniriilaughing

| andradat a răspuns:

Draga mea, du-te la un salon de infrumusetare si intreaba acolo unde poti gasi extensii. Orice salon isi cumpara produsele de la un magazin [sampoanele profesionale, creme, geluri, fixative vopsele s. a. m. d]. Intereseaza-te unde este acel magazin si acolo vei gasi tot ce ai nevoie. Se zice ca este par natural, dar nicio extensie nu are par natural [costa foarte mult alea], dar este ca parul natural se poate vopsi se poate pieptana fara a cade fire de par. Vezi ca pretul nu este ca in magazinele alea ieftine, sunt pe masura depinde de lungime. Succes draga mea pupici :*

| deea40 a răspuns:

Se gasesc la magazine peste tot. adica unde gaseti prizatori de par si chesti agsesti si extensii...
fundita?