| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a întrebat:

Peste 13 zile e ziua mea,credeți-mă nici măcar nu stiu ce-mi doresc! Spuneti-mi si mie niste idei, stiu ca o sa începeți ca depinde ce imi doresc eu, normal imi doream in instax mini sau un hoverbord dar nici eu nu stiu nu sunt sigura! Dati-mi va rog niste idei.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

11 anisori! La varsta ta imi placea foarte mult sa citesc.As fi dorit sa primesc o carte
Sunt o gramada de jocuri educative adaptate varstei tale
Poate un puzzle.
Poate iti doresti o hainuta anume.
Sau ceva cu persoajele tale preferate din filme/ desene animate.
Tu stii cel mai bine.
E IMPORTANT ca esti sanatoasa, asta e cel mai bine.
Cred totusi ca parintii tai iti vor pregati o surpriza!

10 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Role, bicicleta, telefon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte de gramatica. Sa mai inveti un pic unde se pune cratima.

| OldSoul a răspuns:

Un iubit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere bani. Vei găsi tu la ce să-i folosești.

| Violleta2022 a răspuns:

Total de acord cu angelblue, o carte de gramatica!

| TheKingBacca a răspuns:

O carte de limba romana.

| untu a răspuns:

Cum nu stiti ce va doriti ceva frumos? De exemplu: Un tort de ciocolata cu alune pe care sa scrie LA MULTI ANI, GABRIELA! Poti sa dati o petrecere in care sa invitati prietenii si colegii dvs. de la scoala!

| Clorox a răspuns:

Gramatica! Iti fac personal cadou o carte de gramatica happy

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Draga mea, cred ca cel mai mult conteaza ca esti sanatoasa/ca ai o familie/ca esti iubita de familie si ca ai un pat calduros!
Axeaza-te mai mult pe scoala, multumeste-te cu ceea ce ai.
Deja majoritatea userilot te-au atentionat ca vei primi o carte de gramatica.
Cand vei putea sa iti castigi tu banutul, atunci iti vei putea cumpara tot e iti doresti...
Pana atunci, ai grija de tine si
La multi ani in avanswinking