| SivanCosmin a întrebat:

Peste cat trebuie sa treaca pretul produsului pentru a-l primi fara taxe de curierat? La ALTEX?

3 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

Pai la eMAG stiu ca 90 probabil si aici e in jur de 100 lei happy

| andrei690 a răspuns:

Eu as comanda de la eMAG niciodata nu am avut probleme cu ei si a doua zi a ajuns produsul

| Adriano69 a răspuns:

Trebuie sa depaseasca 90 de lei. Sunt la fel de seriosi si ajung la fel de repede ca si cei de la eMAG. Eu am comandat de la amandoua si sunt multumit de ambele. Succes! happy