| andreeutza_8900 a întrebat:

Peste cateva saptamani va fi ziua prietenei mele care face 10 ani si nu prea stiu ce sa-i cumpar pentru ca e cam mare. voi ce parere aveti? dau fundita celui mai interesant cadou!

Răspuns Câştigător
| KidDu` a răspuns:

Salut happy
Pai... thinking
Au cred ca i`ar placea o jucarie. nu stiu incerca un urs maree de plus. sau o bluza [ pe culoarea ei favorita ]. sau si o trusa de machiaj. de o bratara sau un lantisor ce zici? smug. sau un parfum. o esarfa. o floare. sau poate chiar o felicitaree foarte frumoasa cu la multi ani si un mesaj nu prea lunga langa. :* Nu stiu orice i-ai cumpara nu uita un lucru : daruieste`l cu dragostee happy
Si... distractie placuta big hug [ sper sa imi dai si mie o fundita big grin. daca da mersii :* ]

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La 10 ani e mare? Apoi la 30 de ani, cum e? Poti sa-i cumperi o carte de genul celora care ii plac ei!

Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

O trusa de machiaj happy.

| Ilusion :X a răspuns:

Pentru 10 ani.hee hee
Depinde de genul ei. Pentru varsta ei o posetuta, dar nu orice posetuta.

:X sper sa iau fundita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii iei cartea twilight, daca ii place sa citeasca si daca, desigur, nu a citit-o inca

Răspuns utilizator avertizat